Obliczanie śladu węglowego czy też ewidencja odpadów to zagadnienia, które będą dotyczyć już nie tylko ekologów, ale też przedsiębiorców. Warto się z nimi zapoznać i śledzić zmiany w zakresie ESG nie tylko po to, by wypełniać ustawowe obowiązki, ale też po to, by rozwijać działalność i utrzymywać przewagę konkurencyjną. Prawo ograniczające zużycie plastiku, gazów cieplarnianych czy wody pitnej jest koniecznością, ale też szansą.
Zapraszamy na konferencję Zrównoważony rozwój - co zrobić aby być bardziej E, S i G, podczas której eksperci i praktycy z zakresu prawa ochrony środowiska przybliżą szereg zagadnień dotyczących środowiska pracy, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz ładu korporacyjnego. Dwudniowe wykłady połączone z relaksem podczas wizyty w teatrze Garnizon sztuki to okazja do zgłębienia wiedzy, pozyskania konkretnych narzędzi wsparcia ESG, a także do networkingu. Podczas konferencji przedstawiony zostanie pakiet wniosków ustawodawczych mających dostosować unijną politykę klimatyczną, energetyczną, transportową i podatkową na potrzeby realizacji celu, jakim jest ograniczenie emisji gazów cieplarnianych netto do 2030 r. o co najmniej 55 proc. w porównaniu z poziomem z 1990 r.
Informacje organizacyjne
Ceny promocyjne:
1899 zł /dla firm powołujących się na partnerów
1799 zł /dla osób uczestniczących w szkoleniach PCDK
W cenie:
- materiały konferencyjne
- zestaw gadżetów
- loteria wizytówkowa
- przerwy kawowe z poczęstunkiem
- lunch
- 3-miesięczny dostęp do cyfrowego wydania "Monitor Prawa Ochrony Środowiska"
- bilet na spektakl teatralny "Gra" obsada: Julia Wieniawa, Adam Woronowicz
Miejsce konferencji:
Hotel Marriott, Warszawa
Click to open image! Click to open image!
Click to open image! Click to open image!
Click to open image! Click to open image!
Click to open image! Click to open image!
View the embedded image gallery online at:
https://www.pcdk.pl/baza-danych-odpadowych/courses/6112-konferencja-zrownowazony-rozwoj-co-zrobic-aby-byc-bardziej-e-s-i-g?buchung=1&mod=1#sigProGalleriaca8588f5d1
Prowadzący: Marcin Milczarski / Viverno
11:00 -11:15 przerwa kawowa
Prowadzący: dr Jacek Zatoński / PCDK
12:45 -13:45 Lunch
Prowadzący: Jakub Bednarek / Kancelaria Maruszkin
Prowadzący: Jakub Bednarek / Kancelaria Maruszkin
18:00 - 22:00 Wieczorny Aperitif wraz ze spektaklem "Gra" w teatrze Garnizon Sztuki
Prowadzący: Konrad Klepacki / PCDK
Prowadzący: Jakub Włodarczyk / Viverno
11:30 - 11:45 przerwa kawowa
Prowadzący: dr Jacek Zatoński / PCDK
12:45 - 13:45 Lunch
Prowadzący: Anna Nowicka / Biuro Uzgodnień Środowiskowych
Prowadzący: Sabina Kościsz / PCDK
15:15 - 15:30 przerwa kawowa
Prowadzący: dr Roman Seredyński / UHY ECA
17 kwietnia 2024: 09:30 - 16:30
18 kwietnia 2024: 09:30 - 16:30
tel: 22 299 23 23
tel: 690 017 860
szkolenia@pcdk.pl
Wszystkie nasze szkolenia objęte są możliwością pozyskania dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Regionalne programy (RP) pozwalają na sfinansowanie usług rozwojowych wybranych w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki nim przedsiębiorcy i pracownicy mikro, małych i średnich firm oraz osoby indywidualne w całym kraju mogą otrzymać nawet 100 proc. dofinansowania na wybrane przez siebie usługi szkoleniowe i doradcze. Więcej informacji znajdziesz na stronach https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ oraz https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl
Krajowy Fundusz Szkoleń wspiera pracodawców, którzy chcą inwestować w kapitał ludzki. Wnioski należy składać w Powiatowym Urzędzie Pracy, właściwym dla siedziby przedsiębiorstwa. Nabory ogłaszają urzędy. Poziom dofinansowania to dla mikro przedsiębiorcy poziom aż 100%. W pozostałych mały, średnich i dużych przedsiębiorstwach można uzyskać 80%.
Masz problem z zapisem, pobierz:
Konferencja zrównoważony rozwój - co zrobić aby być bardziej E, S i G