O nas

CDK Progressio to kuźnia liderów i ekspertów. Tu uzyskasz niezbędną wiedzę i narzędzia, umacniające pozycję firmy na rynku i wzmacniające osobistą markę. Tworzymy rozwiązania na poziomie podstawowym, poprzez zaawansowane rozwiązania na poziomie strategicznym, do projektów rozwojowych dla całych działów w firmach.

15lat

Kim jesteśmy?

Eksperci CDK Progressio to architekci biznesu, z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku szkoleniowym w Polsce i na świecie. Dzięki doświadczeniu, współpracy z klientami z różnych branż, jak też dzięki własnym niestandardowym pomysłom, opracowujemy unikalne produkty i programy szkoleń.

W czym się specjalizujemy?

Oferujemy szkolenia z kadr, płac, podatków, prawa, informatyki, bhp, kompetencji miękkich oraz controllingu i finansów. W naszej ofercie znajdziesz również szkolenia z SEO i użycia narzędzi marketingu internetowego do wzmocnienia pozycji firmy. Kierujemy propozycje do głównych księgowych, dyrektorów działów kadr i płac, dyrektorów finansowych, a także managerów, którym zależy na rozwoju i bieżącej wiedzy ważnej dla biznesu.

Dlaczego my?

Podpowiemy najlepsze rozwiązania, nakierujemy na to, co jest niezbędne do umocnienia Waszej firmy na rynku oraz damy gotowy produkt, zindywidualizowany pod kątem waszych potrzeb.

250

Tyle szkoleń planujemy dla Państwa w każdym kwartale

70

Ekspertów i prelegentów w stałej współpracy

Masz pytania?


Zadzwoń: 690 017 595

 

conaswyroznia

Nasi klienci i partnerzy