Inwestycje w środki trwałe dotyczą głównie grup składników związanych z działalnością operacyjną, zwłaszcza w maszyny, urządzenia, środki transportu czy w nieruchomości. Są podstawowym sposo-bem powiększania majątku trwałego w oczekiwaniu na przyszłe korzyści. Procesy inwestycyjne wiążą się z wyborem określonej polityki działania oraz dużej różnorodności możliwych rozwiązań. Proces decy-zyjny jest tym łatwiejszy im większa wiedza z różnych obszarów zagadnienia. Przybliżenie i usystematy-zowanie pojęć definicyjnych i zagadnień w świetle przepisów prawa krajowego: budowlanego, rachun-kowego i podatkowego, stanowi główny przedmiot niniejszego szkolenia.
Hotelu Stary Tartak, Iława
Nasz kompleks hotelowo-restauracyjny powstawał etapami. W 2006 roku wybudowano restaurację, a w roku 2008 wmurowano kamień węgielny pod budowę hotelu. Architektura budynków nawiązuje do stylu charakterystycznego dla Warmii i Mazur od XVI do końca XIX wieku. Wykorzystywano go głównie w budownictwie miejskim i zamkowym. System słupowo-ryglowy pospolicie nazywany jest murem pruskim. Zarówno przy budowie hotelu, jak i restauracji wykorzystano stare techniki ciesielskie, a wszystkie drewniane elementy zostały wykonane ręcznie.
Click to open image!
Click to open image!
Click to open image!
Click to open image!
Click to open image!
Click to open image!
Click to open image!
Click to open image!
https://www.pcdk.pl/cit/32-szkolenia-wyjazdowe/6814-srodki-trwale-dla-sluzb-technicznych#sigProGalleriaccbcb1b657
W cenie:
- 1 nocleg w pokoju 2-osobowym (doplata do pokoju jednoosobowego wynosi 290 zł netto/doba)
- pełne wyżywienie,
- bezpłatny wstęp do centrum saun
- materiały i gadżety szkoleniowe,
- uroczysta kolacja,
- bezprzewodowy internet WI-FI,
Istnieje możliwość uczestnictwa osoby towarzyszącej
Agenda
16 maja - 10;00-15:00 I dzień szkolenia
17 maja - 9:00-14:30 II dzień szkolenia
tel: 22 299 23 23
tel: 690 017 860
szkolenia@pcdk.pl
Wszystkie nasze szkolenia objęte są możliwością pozyskania dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Regionalne programy (RP) pozwalają na sfinansowanie usług rozwojowych wybranych w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki nim przedsiębiorcy i pracownicy mikro, małych i średnich firm oraz osoby indywidualne w całym kraju mogą otrzymać nawet 100 proc. dofinansowania na wybrane przez siebie usługi szkoleniowe i doradcze. Więcej informacji znajdziesz na stronach https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ oraz https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl
Krajowy Fundusz Szkoleń wspiera pracodawców, którzy chcą inwestować w kapitał ludzki. Wnioski należy składać w Powiatowym Urzędzie Pracy, właściwym dla siedziby przedsiębiorstwa. Nabory ogłaszają urzędy. Poziom dofinansowania to dla mikro przedsiębiorcy poziom aż 100%. W pozostałych mały, średnich i dużych przedsiębiorstwach można uzyskać 80%.
Masz problem z zapisem, pobierz:
Środki trwałe dla slużb technicznych