wtorek, 27 kwiecień 2021 07:11

CDK Progressio na 11 miejscu wśród najlepszych firm szkoleniowych w 2020 roku według Gazety Finansowej

Szkolić się, czy się nie szkolić? Oszczędzać na pracownikach, czy może jednak w nich zainwestować i zaproponować możliwość rozwoju kompetencji w ramach szkolenia, coachingu czy mentoringu? Po co to komu, skoro mamy kryzys, i tak nie wiadomo, co będzie jutro?

© Freepik | źródło: Freepik © Freepik | źródło: Freepik

Przed takimi dylematami stają na co dzień przedstawiciele firm, którzy dotychczas uwzględniali potrzebę szkolenia pracowników w ramach swojej działalności. Jakie trendy panują na rynku szkoleń? Czy branża radzi sobie, mimo konieczności przeniesienia się do przestrzeni online? Jak rzeczywistość covidowa wpłynie na przyszłość sektora? Gazeta Finansowa zaprosiła firmy funkcjonujące na rynku szkoleń do wypełnienia ankiety, którą rozsyła do branży każdego roku. Na podstawie odesłanych zgłoszeń stworzyła ranking, który pokazuje, jak radzą sobie ci, którzy zechcieli podzielić się z nami swoimi wynikami, a wśród nich nasze CDK Progressio. Analizujcie Państwo i czytajcie. My tak samo jak redakcja Gazety Finsnowej, która na rynku jest już prawie 30 lat, stoimy na stanowisku, że na rozwój każdy czas jest dobry. A szkolenia to rozwój.

CDK Progressio zajęło wysoką 11 pozycję wśród firm.

 ranking2021gf

 

PCDK

PCDK

Eksperci CDK Progressio to architekci biznesu, z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku szkoleniowym w Polsce i na świecie. Dzięki doświadczeniu, współpracy z klientami z różnych branż, jak też dzięki własnym niestandardowym pomysłom, opracowujemy unikalne produkty i programy szkoleń.