Szkolenia zamknięte w formie zdalnej (online)

szkolenia zamkniete

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy realizację szkoleń zamkniętych w formie online. Zdalne szkolenie zamknięte pozwala podnieść kompetencje i poszerzyć wiedzę w elastycznej formie gwarantując dopasowanie programu do wymagań danej organizacji realizując projekt bez wychodzenia z domu czy biura.

Oferujemy nie tylko zaplecze merytoryczne, ale również aktywną pracę grupową oraz konsultację z trenerem z wykorzystaniem nowoczesnej platformy e-learningowej. Szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym. Uczestnicy widzą się i słyszą, mają możliwość komunikowania się między sobą lub z wykładowcą werbalnie oraz przez aktywny chat online.

Organizacja szkolenia wewnętrznego online jest bardzo prosta:

  • złóż zapytanie ofertowe, w którym zawrzesz najważniejsze informacje o twoich oczekiwaniach (cel szkolenia, temat, ilość osób, preferowany termin)
  • wspólnie doprecyzujemy zakres tematyczny oraz datę.
  • kwestie organizacyjne mogą być modyfikowane na każdym etapie ustalania szczegółów

Dzięki indywidualnemu podejściu i dostosowaniu planu edukacyjnego, otrzymają Państwo ofertę szkoleniową ułożoną stricte do Państwa potrzeb z gwarancją satysfakcji i ceną najlepiej dopasowaną do skali przedsięwzięcia. Cały projekt zrealizowany online pozwoli na przeszkolenie Państwa zespołu z każdego miejsca na świecie.

Zajęcia gwarantują uzyskanie autorskich materiałów oraz imiennego certyfikatu potwierdzającego ukończenie szkolenia w formie elektronicznej.

proces tworzenia programu

Zalety szkolenia zamkniętego w formie online:

  • bez wychodzenia z domu czy biura – uczestnictwo w szkoleniu możliwe jest z każdego miejsca z dostępem do Internetu
  • opieka trenera online – nasz wykładowca czuwa nad pracą grupy w czasie rzeczywistym, dzięki temu uczestnicy są zmotywowani i mają możliwość zadawania pytań na bieżąco
  • niewielkie koszty szkolenia
  • wygoda pracy - dostępność z każdego urządzenia elektronicznego z dostępem do Internetu
  • certyfikat – wydawane certyfikaty ukończenia szkoleń online mają tak samo wysoką wartość jak certyfikaty szkoleń stacjonarnych, poświadczają o nabytych umiejętnościach i kompetencjach

Zapraszamy do kontaktu:

Michał Siwiński
Dyrektor Sprzedaży
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: +48 690 017 583