Szkolenia informatyczne

W dobie rozwijającego się w błyskawicznym tempie rynku online, znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania narzędzi informatycznych to niezbędny element utrzymania się na rynku i uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Dajemy naszym klientom szansę na zdobycie i udoskonalenie umiejętności. Szkolenia Excel, Word, MS Outlook i MS Power Point – pozwalają opanować podstawowe narzędzia. W tej kategorii znajdą państwo również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT, szkolenia programowania, aplikacji webowych i tworzenia stron www. W zależności od stopnia zaawansowania, mogą państwo wybrać kurs informatyczny, odpowiedni do własnych potrzeb i umiejętności. Szkolenia IT online pozwalają zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu.

Warsztatowa forma kursów gwarantuje uczestnikom zdobycie praktycznej wiedzy, którą będą mogli wykorzystać na co dzień w swojej pracy.

Aktualne

Temat:
Województwo:
TematStartKoniecFormaCena*Miejsce
Import i porządkowanie danych, ładowanie danych do Excela, analiza oraz dynamiczna prezentacja - dodatki: POWER QUERY, POWER PIVOT24 lipca 202425 lipca 2024On-line1399.00 PLN
*netto

Wyszukaj szkolenia po słowie kluczowym